logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Tuzot Klasik Çeşni 200 g

Tuzot Klasik Çeşni 200 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 03.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Tuzot Klasik Çeşni 200 Gr

İçindeki çeşitli ve enfes baharatlarıyla muhteşem bir karışımdır tuzot klasik çeşni. Yemeklere kullanıldığı zaman hemen tanır severleri. Etli ve etsiz yemeklerin, pilav veya çorbaların vazgeçilmezidir. Damakta ayrı bir tat bırakan tuzot klasik çeşni yemeklerde hakiki baharat lezzeti sunar. 

Çeşitliliğiyle baharatların en lezzetlisidir. Birbirinden ayrı ve özel kurutulmuş baharatların birleşimidir tuzot klasik çeşniyi çeşni yapan. 

Etli ve etsiz yemeklere, çorbalara ve pilavlara tuzot klasik çeşni koyduysanız akıllara başka baharat eklemek gelmez. Klasik çeşnili yemekleri yemek başlı başına bir keyiftir. Yemeğinizin lezzetine lezzet katılmasını istiyorsanız eliniz hemen tuzot klasik çeşniye gider. 

Tuzot klasik çeşni daha önce yemeklerinize hiç eşlik etmediyse hemen bu lezzeti tatmalı ve yemeklerinizin tadı unutulmaz kılınmalıdır. Daha yemeden kokusuyla bile ağızları sulandırır tuzot klasik çeşni. Eşsiz baharat birleşimleriyle mutfaklarda yerini alır. Geriye yemeklerin keyfini çıkarmak kalır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.