logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tursil Leylak Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kg
  • resm Tursil Leylak Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kg

Tursil Leylak Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tursil Leylak Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kg

Kıyafetlerinize hoş bir koku katmak için toz deterjan olarak Tursil Leylak Bahçesi  seçin. Çamaşırlarınızda leylak bahçesi varmışçasına bir hava Tursil leylak bahçesiyle oluşturulur. Leylak çiçeklerinin hoş kokusu Tursil ile çamaşırlarınıza ferahlık katacak. Tüm Tursil leylak bahçesiyle yıkanmış çamaşırlarınız her hareketinizde ferah bir koku yayacak.
Tursil leylak bahçesinin yapısı çamaşırlarınıza hoş bir koku verirken çamaşırlarınızın kumaşını da korur. Tursil leylak bahçesinin etkisi sizi ve kıyafetlerinizi saracak. Kendinize ve çamaşırlarınıza iyilik yapmak için makinenizde Tursil leylak bahçesini kullanın.
Çamaşırlarınızda kullanacağınız Tursil Leylak Bahçesi  ile kıyafetlerinizde uzun süreli ferahlık sağlayın. Tursil leylak bahçesinin kokusu evinizi ve çamaşırlarınızı saracak. Tursil leylak bahçesiyle çamaşırlarınızdan dolabınıza yayılan leylak kokusunu hissedin. Hoş kokusu sayesinde Tursil ile leylak bahçesinin kapılarını evinizde aralayın.
Tursil leylak bahçesinin içeriği çamaşırlarınıza zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlar. Tursil leylak bahçesiyle sağlığınızı ve çamaşırlarınızı koruyun. Tüm çamaşır tipleriniz için Tursil leylak bahçesinin formülü uygundur.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.