logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tukaş Domates Salçası 830 g

Tukaş Domates Salçası 830 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tukaş Domates Salçası 830 g

Tukaş Domates Salçası 830 Gr

Yemeklerin vazgeçilmez malzemesi, Tukaş domates salçası 830 gr. teneke ambalajında satışa sunulmaktadır. Anadolu’nun bereketle topraklarından mevsiminde toplanan domatesler, fabrikasına getirildiğinde, son teknolojik makinelerle işlenmekte ve yemeklerin içinde sofralarınıza konuk olmaktadır.

İçinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu madde bulunmayan ürün, tamamen hormonsuz, organik yapısı değiştirilmeyen doğal domateslerden üretilmektedir. Et yemeklerinizde, sebze yemeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz, Türk damak zevkinin vazgeçilmezlerinden olan salça ürünü, muhteşem sofralar hazırlamanızda siz ev hanımlarına yardımcı olur.

Et yemeklerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Tukaş domates salçası, korunaklı teneke kutusunda açılmadığı sürece uzun süre saklayabileceğiniz bir üründür. Açıldıktan sonra uzun süreli kullanabilmek için, cam bir kavanoza doldurulmalıdır. Cam kavanozu kapatmadan önce, üzerini kapatacak şekilde zeytinyağı döküldüğünde, ürün bozulmadan daha uzun süre kullanım zamanı olacaktır.

Anadolu topraklarında yetişen domateslerden el değmeden ve özenle üretilen salça ürünü için yapmanız gereken tek şey, www.bizimtoptan.com.tr sanal marketinden sipariş vermektedir. Siparişinizi vermeden önce, diğer ürünlerimizi de takip edebilir, inceleyebilir ve almak istediğiniz ürünlerini sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.