logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Torku Yağlı Süt 4x1 L

Torku Yağlı Süt 4x1 L


Adet Fiyatı : 62,90 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 188,70 TL
Birim Fiyat: 62,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Yağlı Süt 4x1 L

Torku Tam Yağlı Süt M.P

Herkesin damak zevkine uygun olan Torku tam yağlı süt, hijyenik koşullarda üretilmiştir. Sağlığa zararlı olmadığı gibi el değmeden ambalajlanır ve en pratik şekilde raflardaki yerini alır. Ambalajı açıldıktan sonra, son tüketim tarihinden önce kullanılmalıdır.

Kolay bozulabilen gıdalardan biri olduğundan dolayı serin ve kuru yerde muhafaza etmek gerekiyor. Çocukların ve yetişkinlerin kemik gelişimi açısından son derece önemli gıdalardan biridir. Her gün mutlaka tüketmek faydalı olacaktır.

Kahvaltılarda ya da sağlıklı atıştırmalıklarda kullanılabilecek lezzetler arasındadır. Tadı hem hafif hem de aromatik olduğundan dolayı her zaman popülerliğini korur. İneklerden alınan doğal sütlerin paketlenmesi ile birlikte tüketime hazır hale gelir.

Ambalajı pratik olduğu gibi aynı zamanda dayanıklıdır. Kapaklı kısmı sayesinde kullanımı son derece kolaydır. Kapağı açılmadığında her zaman ilk günkü tazeliğini ve aynı zamanda lezzetini korur. Özellikle sıcak havalarda ise açıldıktan sonra en kısa sürede içmek yararlı olacaktır. Yetişkinlerin vücut sağlığının korunması açısından önemli besinlerden biri olarak gösterilir. 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.