logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Turtacık Portakallı Multipack 3x102 g
  • resm Torku Turtacık Portakallı Multipack 3x102 g

Torku Turtacık Portakallı Multipack 3x102 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Turtacık Portakallı Multipack 3x102 g

Torku Turtacık Portakallı Mp

Çocuklarınızın beslenme çantasında, ofisinizde, mutfağınızın çekmecesinde bulundurabileceğiniz ikramlık Torku turtacık portakallı mp avantajlı paketi ile satışı sunulmaktadır.

Portakalın taze lezzeti ile bezenmiş yumuşak turtası, misafirlerinize ikram edebileceğiniz en güzel ikramlıklar arasındadır. Çocuğunuzun beslenme çantasına güven içinde koyabileceğiniz Torku turtacık portakallı, lezzetli ve pratikliği ile, çay ve kahve molalarında, işyerinde nefes almak istediğinizde, elinizin altında olması gereken, oldukça avantajlı bir üründür.

Mini boyu sayesinde istediğiniz her yere çantanızın içinde götürebileceğiniz ürün, C vitamini deposu portakal tadı ile de sadece çocukların değil, yetişkinlerin de açlıklarını yatıştırmalarında tercih sebebi olmaktadır. İşyerinde acıktığınızı hissettiğiniz anda çekmecenizden çıkararak çayınızla ya da kahvenizle atıştırabileceğiniz ürün, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel ikramlık atıştırmalıktır.

Sevdiklerinizle beraber gün içinde rahatlıkla tüketebileceğiniz, mutfak dolabında, ofis çekmecesinde, çantanızda kısacası sizin gittiğiniz her yerde olmasını isteyeceğiniz ürün için yapmanız gereken tek şey www.bizimtoptan.com.tr sanal marketimizi ziyaret ederek ürünü incelemektir. Siz marketimizden ürünü ve diğer ürünlerimizi inceleyin biz size getirelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.