logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Tam Ruşeymli Çikolatalı Bisküvi 84 g 18'li

Torku Tam Ruşeymli Çikolatalı Bisküvi 84 g 18'li



Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Tam Ruşeymli Çikolatalı Bisküvi 84 g 18'li

Torku Tam Ruşeymli Çikolatalı Bisküvi (18  Adet)

Doğal olarak bizden mottosuyla hem doğallığı hem de bu ülkenin bir ürünü olmayı öne çıkaran Torku markasının buğdayın kalbi unvanına sahip olan rüşeym ile bisküviyi bir araya getirdiği enfes bir detay Torku Tam Ruşeymli Çikolatalı Bisküvi. ürünü. 

Torku Tam Ruşeymli Çikolatalı Bisküvi . (18  Adet) ürünü ise, toptan satış seçeneği ile kalabalık ve uzun süreli kullanıma hitap ederek hayatı kolaylaştırıyor.

Sağlık için oldukça faydalı olan rüşeymin bisküvi ile buluşmasını daha da tatlandıran çikolata kaplaması ile damaklarda enfes bir tat bırakmaya aday olan Torku Tam Ruşeymli Çikolatalı Bisküvi. ürünü, hem doyurucu hem de sağlıklı bir atıştırmalık.

Molalarda, çay saatlerinde ve pikniklerde yenilen atıştırmalıkların sevilen ve yeni ögesi Torku Tam Ruşeymli Çikolatalı Bisküvi. ürünü tüketicilerini kendine hayran bırakacak kadar lezzetli.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.