logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Tam Ruşeymli Bisküvi 80 g 18'li

Torku Tam Ruşeymli Bisküvi 80 g 18'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Tam Ruşeymli Bisküvi 80 g 18'li

Torku Tam Ruşeymli Bisküvi (18  Adet)

Buğdayın kalbi denilen rüşeymin bisküvi ile buluştuğu o enfes ve sağlıklı nokta Torku Tam Ruşeymli Bisküvi ürünü. Türkiye’de ekmeklerde yaygın olarak kullanılan ancak bir bisküvide ilk kullanılışı Torku tarafından geçekleştirilen Torku Tam Ruşeymli Bisküvi. ürünü, yeni favoriniz olacak bir bisküvi ürünüdür.

Torku Tam Ruşeymli Bisküvi (18  Adet), doğal olarak bizden mottosu ile üretim yapan Torku’nun ürün yelpazesinde de bir yenilik.

Torku Tam Ruşeymli Bisküvi 80 Gr (18  Adet) ürünü, misafirlik zamanlarında ikramların, piknik zamanlarında çay saatlerinin, molalarda ise atıştırmalıkların sağlıklı bir ögesi oluyor.

Ruşeymin faydaları ile donatılmış, çıtır çıtır lezzetli bisküvi yapısı ile lezzetine lezzet katılmış Torku Tam Ruşeymli Bisküvi 80 Gr (18  Adet) ürünü, damağınızda bıraktığı enfes tat ile atıştırmalıkların yeni yüzü olma niteliği taşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.