logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Tam Çikolatam Bisküvi 83 g 24'lü

Torku Tam Çikolatam Bisküvi 83 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Tam Çikolatam Bisküvi 83 g 24'lü

Torku Tam Çikolatam Bisküvi

Piyasanın yeni ve parlayan isimlerinden birisi olan Torku, üretmiş olduğu çikolatalı bisküvi ile çok büyük bir beğeni topluyor. Torku Tam Çikolatam Bisküviözel bir kutuda yer almakta. İçinde Toptan alımlar için ambalajlandı.

Konya firması Torku, bu ürün ile harika bir lezzet elde etmiş. Buğdaydan üretilmiş olan dış bölümü tam anlamıyla ağızda dağılıyor. Çünkü son derece taze. İçine ise en lezzetli çikolatalar koyulmuş. Bu işlem yapılırken bonkör hareket edilmiş. Çünkü bir ısırık aldığınız an ağzınızda dağılıyor. Çikolata akışkanlığını hemen hissedebiliyorsunuz. Son derece zengin vitamine sahip olan bisküvi, her yaştan insan için ideal bir seçim.

Gün içinde çok sık acıkanlar, yanlarında bulunduracakları bisküvi paketini kolay bir şekilde açarak karınlarını kısa sürede doyurabilirler. Ürün, misafirlere ikram edilebilir. Çünkü sahip olduğu lezzet onları tam anlamı ile büyüleyecektir. Bizim Toptan sitesinden online siparişi vermek çok zaman almayacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.