logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Tam Buğdaylı Bisküvi 131 g 24'lü

Torku Tam Buğdaylı Bisküvi 131 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Tam Buğdaylı Bisküvi 131 g 24'lü

Torku Tam Buğdaylı Bisküvi

Torku Tam Buğdaylı Bisküvi ile Anadolu’nun buğday zenginliğini bisküvinizde hissedebilirsiniz. Buğdayın vermiş olduğu tat ve hisler sizi bir buğday tarlasında geziyor gibi hissettirecek. Aynı zamanda açlığınızı da giderebileceğiniz bu bisküvi sayesinde formunuzu da koruyabileceksiniz.

Tam buğday içeriğine sahip olan ve bunun lezzetli şekilde sunan bir bisküvi. Çocuklarınıza sütün yanında vererek hem sütten yararlanmalarını sağlayabilir hem de süte karşı olan bakış açılarını değiştirebilirsiniz. Ağızda eriyen kıtır yapısı sayesinde çay ve kahve içimlerinizi taçlandırabilir ve keyiflendirebilirsiniz.

Bu bisküviyi paketlenmiş olduğu için yanınızda kampa, okula, iş yerinize, gezmelerinize götürebilir ve karnınız acıktığı zaman açlığınızı bastırabilirsiniz. Buğdayı lezzetli bir şekilde bu bisküvi sayesinde hayatınızın içerisinde tutar ve buğdayın yararlarından faydalanabilirsiniz.

İçecekleriniz yanında servis edebileceğiniz gibi Torku Tam Buğdaylı Bisküvi tatlılarınızla da bambaşka bir tat sunar. Bu sayede yeni deneyimler ile tatlıdan alacağınız zevki arttırabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.