logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Sade Kremalı Bisküvi M.Pack 4x76 g

Torku Sade Kremalı Bisküvi M.Pack 4x76 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Sade Kremalı Bisküvi M.Pack 4x76 g

Torku Sade Kremalı Bisküvi M.Pack

Torku Türkiye’nin gururu olarak bilinmekte ve son yıllarda büyük bir özen ile raflarda yerini almaktadır. Özellikle de doğal şeker içeriği ile herkesin gönlünü kazanmayı başaran tatlı ürünleri ile çocuklar da güven içinde tüketim yapmaya başlamıştır. Kepekli, tuzlu, tatlı, çikolatalı gibi birçok kategoride lezzetli ürünlerini raflara, oradan da evlerimize kadar getiren Torku sade kremalı bisküvisi ile de ezberlerin ötesine çıkmak istemeyen kişileri mutlu etmeyi başarmıştır.

Torku’nun en çok sevilen özelliklerinden biri glikoz şurubu içermiyor olmasıdır. Torku Sade Kremalı Bisküvi M.Pack ürünü de bu kategoride sayabileceğimiz besinlerdendir. Sofralarınıza lezzetli atıştırmalıklar getiren Torku, bisküvi çeşitlerinin ve çay saatlerinin en popüler lezzetlerinden biri olacak. Dikkatlice seçilmiş malzemelerden yapılmış basit Torku kremalı kurabiye çocuklara da önerilebilir.

Torku, ürünlerini Konya Şeker’in garantisi altında sunmaktadır. Doğal şeker pancarından yapılan Torku ürünleri, kaliteli hammaddeler ve özel tariflerle çeşitli lezzetler üretiyor. Çay veya kahve ile kremalı bisküviyi yiyebilirsiniz. Ayrıca misafirlerinize lezzetli bir aperatif servis edebilirsiniz. Çerezleri, güneş ışığına maruz bırakmadan serin ve kuru bir yerde saklamanız önerilenler arasındadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.