logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Pötibör Bisküvi 700 g

Torku Pötibör Bisküvi 700 g



Adet Fiyatı : 51,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 311,70 TL
Birim Fiyat: 51,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Pötibör Bisküvi 700 g

Torku Pötibör Bisküvi

Torku Pötibör Bisküvi , klasik bir tadı arayanlar için son derece harika bir seçim olacak. Özel bir ambalaj içinde yer alıyor. Son derece avantajlı ve ekonomik bir fiyatı var. 4 ayrı paket şeklinde bulunmakta. Firmanın hijyenik olan fabrikasında üretildi.

Ürün, sade bir bisküvi olarak  piyasaya sürüldü. Konyanın en kaliteli buğdaylarından yapıldı. Hiç bir şekilde içinde katkı maddesi yok. Sağlığa zarar vermesi söz konusu değil. Bunun tam tersine içerdiği zenginlik ile size birçok faydası olacak. Kararında bir lif kullanımı dikkat çekiyor. Tamamen doğadan elde edildi. Şeker ile tatlandırıldı.

Bisküvi seven ancak klasik tadı arayanlar için ideal bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 5 çayının en vazgeçilmeyen ürünü olmaya aday. Yanınızda rahatlıkla taşıyabilir ve acıktığınızda hemen bir tane ağzınıza atabilirsiniz. Tazeliği ile büyük bir beğeni topluyor. Kısa sürede ağızda eriyor. Kahve, çay ya da daha farklı içecekler ile tüketmek mümkün. Siparişinin verilmesi ise kolay. Bizim Toptan sitesi üzerinden bunu yapmak zor değil.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.