logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Miniki Sütlü Çikolata 9 g 24'lü

Torku Miniki Sütlü Çikolata 9 g 24'lüPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Miniki Sütlü Çikolata 9 g 24'lü

Torku Miniki Çikolata Sütlü

Torku Miniki Çikolata Sütlü ile beraber çocukların ve yetişkinlerin tatlı istedikleri anda imdadına yetişen bir ürün tasarlanmıştır. İçeriğinde yer alan bol süt ile beraber çocuklarınıza da severek ve gönül rahatlığı ile sunmanız mümkün kılınmıştır!

Çocuklar kadar yetişkinlere de hitap eden bu ürün kahve saatlerinizin damak tadına çok daha net bir biçimde hitap etmesini mümkün kılıyor! Çantanıza attığınız Miniki ders aralarının ya da iş molalarının vazgeçilmez unsuru olacak!

Sütlü çikolata içeriğinde yer alan ürünlerin sadece birinci kalite olması da göz dolduran detaylar arasında yer alıyor! Artık kaliteli ürünlere erişim sağlamak Torku sayesinde hem daha kolay hem de daha hesaplı!

Üretim sürecinde yerli üretici desteklenirken aynı zamanda doğa da korunuyor. Paketleme sürecine kadar her bir aşamada doğa dostu ve sürdürülebilir yöntemler benimsenmiştir. Bu konuda hassas olan kişileri de bu özelliği ile tatmin ediyor!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.