logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Miniki Nuga Bar Çikolata 25 g 16'lı

Torku Miniki Nuga Bar Çikolata 25 g 16'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Miniki Nuga Bar Çikolata 25 g 16'lı

Torku Miniki Çikolata Nuga Bar

Torku Miniki Çikolata Nuga Bar Bizim Totan Mağazalarında ve online alışveriş mağazasında atıştırmalık bölümünde çikolata kaplamalı ürünler arasında yer almaktadır. Çikolata kaplamalı nuga bar çocukluğumuzdan gelen çikolata sevgimizi pekiştiriyor.

Torku miniki çocukların da çok sevdiği lezzetli bir atıştırmalıktır. Nuga bar üzerinde kaplı nefis torku çikolatası çocuklarınız  için  sağlıklı koşullarda üretiliyor. Çocuklarınızın beslenme çantasında yer verebileceğiniz bu mükemmel atıştırmalık sağlıklı koşullarda üretilmiştir.

Torku markasının üretmiş olduğu Nuga barı gününü her saatinde yiyebilirsiniz. İster sabah işe giderken enerji almak için tüketin ister kahve yanında atıştırmalık olarak. Canınız tatlı bir şeyler çektiğinde harika bir tercih olacak olan bu çikolatayı çay ve kahve yanında da tüketebilirsiniz.

Torku markasının enfes çikolata lezzeti nuga bar üzerinde harika bir tat oluşturuyor. Sempatik bir logoya sahip olan ve eğlenceli bir ambalaja sahip olan bu ürünü çocuklar da çok sevecek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.