logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Küp Şeker 360'lı 1 kg

Torku Küp Şeker 360'lı 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Küp Şeker 360'lı 1 kg

Torku Küp Şeker 1 Kg (360 Adet)

Torku Küp Şeker 1 Kg (360 Adet) ile beraber günlük şeker ihtiyaçlarını sorunsuz şekilde karşılayabilirsiniz. Kahvaltı sofralarından tatlı yapımına kadar birçok alanda vazgeçilmez unsurların başında şeker geliyor. Şekerin üretiminden paketleme aşamasına kadar büyük bir özen sergilenmektedir.

Ortaya koyulan ürün kalitesi de bu nedenle oldukça yüksektir. Şeker pancarından imal edilen bu ürünün üretim aşamasında özellikle yerli mahsullere yer verilmesi de göz dolduran detaylar arasında kendini gösteriyor.

Küp şeker kullanımını kahvaltılardan akşam yemeği sonrası keyif çaylarına kadar uzatmak mümkün! Torku tüm bu aşanlarda tat beklentinizi tam manası ile karşılayacak hoş bir ürün yapılanması sunmaya büyük önem vermektedir.

Torku yerli üretim denildiği zaman akla gelen ilk firmalar arasında yer alıyor. Özellikle verimliliğe ve doğa dostu üretime önem veriyorsanız Torku bu konuda sizin tüm beklentilerinizi destekleyecektir. Küp şeker sizin için verimliliğin temel adreslerinden biri olacak ve lezzeti ile sıradan şeker kalitesinin üzerine çıkacak! 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.