logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Kakaolu Helva 500 g

Torku Kakaolu Helva 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Kakaolu Helva 500 g

Torku Helva Kakaolu               

Helva satın almak istiyorsanız en kalitelisini hak ediyorsunuz demektir. Bunun için de Torku helva kakaolu sizler için en ideal seçim oluyor. Bir kere kıvamı oldukça iyidir. Üstelik içerisinde yer alan kakao oranı da oldukça yüksek. Hem helva yemek hem de kakao tadını hissetmek istiyorsanız kakaolu helva seçeneği sizlere aradığınız tadı kolaylıkla sunuyor.

Ürünün olması yeterli düzeyde tat almanıza vesile oluyor. İster gün içinde, ister kahvaltılarda, ister akşam yemeğinden sonra tatlı niyetine tüketim sağlayabiliyorsunuz. İçerisindeki şeker oranının da oldukça az olduğunu görebiliyorsunuz. Bu sayede aldığınız ürünün katı maddelerinden uzak olduğunu fark edecek, yerli sermayeye de katkı sağlayacaksınız.

Helvayı satın almak için marketlere gitmenize gerek yok. Yapmanız gereken Bizim Toptan internet sitesine girmek olacaktır. Artık siparişleriniz evinize kadar geliyor. Bunun için yapmanız gereken sepetinizi doldurmak olacaktır. Üstelik 150 TL ve üzerinde bir alışveriş yapıyorsanız hiçbir şekilde kargo ücreti ödemek durumunda da kalmıyorsunuz. Siparişler 3 gün içerisinde kargoya veriliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.