logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Isıl İşlem Görmüş Kangal Sucuk 180 g

Torku Isıl İşlem Görmüş Kangal Sucuk 180 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Isıl İşlem Görmüş Kangal Sucuk 180 g

Torku Kangal Sucuk Isıl İşlem Görmüş

Torku Kangal Sucuk Isıl İşlem Görmüş mangalların vazgeçilmez, ağızları sulandıran nefis lezzeti. Her türlü sofrayı şenlendirecek lezzette sahip olan özenle seçilip, büyütülmüş çiftlik hayvanlarından elde edilen Torku Kangal Sucuk ailecek bir yemek zevkini en üst düzeyde sizlere sunmaktadır.

Torku Kangal Sucuk’u yerken ruhunuz da diliniz gibi bayram edecek. Çocuklarınız tabaklarını sonuna kadar bitirmeyi isteyecek, güven ve mutluluk ile bu lezzetli sucuğu tüketecek.

Mangallarda kokusuyla ön plana çıkacak bu lezzet herkesi mutlu etmeye yeter. Torku Kangal Sucuk ile yapacağınız en neşeli mangal partisi bu olacak. Torku Kangal Sucuğun olduğu hiçbir yerde neşe eksik olmayacak.

 En güzel barbekü partilerinin vazgeçilmezi de Torku Kangal Sucuk Olacak. Tavaya kırılmış göz göz yumurtaların yanına ad en çok Torku Kangal Sucuk Yakışacak. Her yudumuyla mutluluk saçan Torku Kangal sucuk sofranızda oldukça, evinizden mutluluk eksik olmayacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.