logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Helva Fıstıklı 500 g

Torku Helva Fıstıklı 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Helva Fıstıklı 500 g

Torku Helva Antep Fıstıklı .

Torku Helva Antep Fıstıklı   Kahvaltılıkların vazgeçilmez ürünü olan Antep fıstıklı helva geçmişten günümüze en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Sofralara neşe getirerek mutluluk sağlayan helva her kesimden ve her yaştan insanın severek tükettiği yiyeceklerden biridir.

Ağızda dağılan akışkan yapısı ve kendine özgü tadı ile helva severlerin gözdesi olmayı başarmıştır. Antep fıstığının tahinle birleşmesi ile enfes bir lezzet gözler önüne serilir. Balık ve kızartma yemeklerinden sonra yenilen Antep fıstıklı helva keyifle yenilen kahvaltılık ürünlerden biridir.

Kolayca açılan paketi ve kullanım rahatlığı sağlayan yapısı ile dikkat çekmektedir. Günün her öğününde yenilen Antep fıstıklı helva tokluk hissi sağlayarak kişiye enerji vermektedir.

Çeşitli yemeklerle beraber tüketilen helva tanınan ve sevilen bir lezzettir. Her yaştan ve her kesimden insanın tükettiği Antep fıstıklı helva kahvaltı sofralarının kaçınılmaz ürünlerinden biridir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.