logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Fındıklı Gofret 142 g 19'lu

Torku Fındıklı Gofret 142 g 19'luKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Fındıklı Gofret 142 g 19'lu

Torku Gofret Fındıklı

Torku Gofret Fındıklı ile beraber çocuklardan yetişkinlere herkesin gönlü kazanılmıştır! Özellikle çayın yanında ya da ders aralarında vazgeçilmez atıştırmalıklarsan biri haline gelmiştir. Bu noktada üretim aşamasında sadece birinci kalite malzemelere öncelik verildiği de bilinmelidir.

Fındıklı gofret sizin için lezzet denildiği zaman akla gelecek olan ilk seçeneklerden biri olacaktır. Torku üretim aşamasında yerli ve milli kanallara öncelik vermektedir. Siz de hem tarımı desteklemek hem de muhteşem lezzetli ürünleri tatmak istiyorsanız Torku sizin için en uygun tercihlerden biri olacak.

Gofretin bu leziz ve kıtır kıtır yapısı sağlığınızı da olumsuz yönde etkilemeyecektir. Özellikle kaliteli ve denetimlerden geçirilmiş bir ürün içeriğine sahip olduğu ayrıca belirtilmelidir. Torku sayesinde verimli bir çay saatinin tadını çıkarabilirsiniz.

Yemekten sonra ya da öğle aralarında enerji toplamak için en uygun tercihlerden biri olacaktır! Siz de tatlı ihtiyacınızı bu lezzetli ürün ile giderebilirsiniz!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.