logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Fermente Kangal Sucuk Avantaj Paket 2x225 g

Torku Fermente Kangal Sucuk Avantaj Paket 2x225 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Fermente Kangal Sucuk Avantaj Paket 2x225 g

Torku Fermente Sucuk Avantaj Paket

Sabah kahvaltılarının kaçınılmaz lezzeti, Torku Fermente Sucuk Avantaj Paket ’tir. Bu kaçınılmaz lezzet, içindeki birbirinden farklı enfes çeşnilerden gelmektedir.

Sabah kahvaltılarının kaçınılmaz lezzeti olan Torku Fermente Sucuk Avantaj Paket, aynı zamanda a mangalların kralıdır. Ailecek, bir Pazar günü gidilmiş o tatlı piknik gününde, günün neşesini ikiye katlayacak olan da Torku Fermente Sucuk Avantaj Pakettir.

Sahanda yapılmış mis gibi yumurtaların arasına dizilmiş tekerlek tekerlek Torku Fermente Sucuk Avantaj Paket, yumurtanın tadını en az 100 kat daha arttırır.

Onca zahmetle hazırlamış olduğunuz pizza sosunun yanına, leziz mi leziz çeşnileriyle Torku Fermente Sucuk Avantaj Paket eklenirse, o pizzadan bir dilim yiyen, 1 dilim daha isteyecek. Üzgünüz, pizzanız 1 dakika içinde bitecek. Torku Fermente Sucuk Avantaj Paket ile yapılmış bu pizza, uzun bir süre dillerden düşmeyecek.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.