logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Dilimli Salam 60 g

Torku Dilimli Salam 60 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Dilimli Salam 60 g

 

Torku Dilimli Salam 60 Gr

Lezzetli sandviçlerin oraya noktası olan salam ürünleri lezzetini kalitesinden alıyor. Torku size en kaliteli ürünleri sunabilmek için en kalite etleri kullanmaktadır.

Türk markası olan Torku hayvan kesimlerinde İslami koşulları merkezine alıyor. Üretimler gıda mühendisleri eşliğinde, hijyen ve kalite standartları göz önüne alınarak yapılıyor.

Torku Dilimli Salam sandviç ve atıştırmalıklarınız için pratik kullanım sağlamak amacıyla üretilmiştir. Salamı dilimlemeye gerek duymadan direk ekmeğinizi arasına koyarak dakikalar içerisinde lezzetli atıştırmalıklar elde edebilirsiniz.

Torku Dilimli Salam 60 Gr paketi ile kolayca yanınızda taşıyıp ev dışında kahvaltı ve öğünlerde kullanmanız için uygun gramaja sahiptir. Ambalajı kolay açılır. Sağlıklı dana etinden sağlıklı koşullarda elde edilen Torku Dilimli Salam ile günün her saatinde pratik ve lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz. Ekmeğin arasına koyacağınız peynir, domates, marul gibi ürünlerin yanına oldukça yakışacak bir et ürünüdür. Ambalajı açılmadığı sürece tazeliğini korumaya devam etmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.