logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Büfe Salam 850 g

Torku Büfe Salam 850 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Büfe Salam 850 g

Torku Büfe Salam

Büfe salam seçeneklerine bakıldığı zaman harika rayihası ve hızlı hazırlanan yapısı ile vazgeçilmez değerde olduğu görülmektedir. Siz de Torku markasının bu et ürünleri sayesinde hızlı öğünlere imza atabilirisiniz. Lezzet ve kalitenin aynı potada eritildiği nadir ürünler arasındadır!

Torku büfe salam sayesinde kahvaltılarınıza renk katma imkanını elde edeceksiniz. En nitelikli hayvansal ürünler ile üretilmiş olan bu şarküteri ürünü lezzeti ile göz doldurmaktadır. Özellikle baharat dengesinin oldukça kararında olması salamın kendi lezzetinin önüne geçmesini de engellemektedir. 

Salam ve diğer şarküteri ürünleri konusunda Torku kadar nitelikli hizmet veren firmaların sayısı oldukça kısıtlıdır. Siz de harika lezzetin tadını çıkarmak isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz. Sadece kahvaltı sofralarınızda değil aynı zamanda atıştırmak istediğiniz noktalarda da muhteşem lezzeti ile en iyi alternatiflerden biri olacaktır. 

Torku ürünleri gerekli olan kalite denetimlerinden geçirilmeden ürün sunmamaktadır. Salamın bu harika kaliteli yapısı da denetimlerden geçirilmiş ve onay almıştır. Sunulan ürünün yerli üretim olması da ayrıca memnun bırakan detaylar arasındadır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.