logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Tokaı Elektronik Çakmak P4R Adet

Tokaı Elektronik Çakmak P4R Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Tokaı Elektronik Çakmak P4R

Elektronik çakmaklar günlük hayat içinde pratik ve hızlı bir kullanım sağlar. Ateş yakmak isteyenlerin kullandığı bir üründür. Tokaı Elektronik Çakmak P4R: Küçük ve işlevli olması her ortama girip çıkmasını sağlar. Kişiye yarar sağlayan elektronik çakmak her kesimden insanın tercihidir. 

Çakmak taşlarının yanmasıyla ortaya çıkar. İçinde birçok özelliği bulunan ve hızlı bir kullanım sağlayan bu çakmaklar her evde olması gereken ürünlerdir. Hem evde hem iş yerinde kullanılan elektronik çakmaklar ufak tefek ateş yakma işlerinde birebirdir. 

Birçok sorunu çözerek hızlı bir şekilde işinizi yapmanızı sağlar. Hem zamandan hem de fiyattan tasarruf sunar. Kısa sürede ateş yakmaya yardımcı olan elektronik çakmaklar her evde bulunması gereken ürünlerdir. 

Elektronik yapısı ve gelişen teknolojisi sayesinde her eve kolaylık getirmektedir. Aynı zamanda her yerde bulunan ürünlerdir. Birçok renk ve biçimde oluşturulan elektronik çakmaklar kişinin renk tercihine göre değişiklik gösterebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.