logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tokai Çakmak Kullan At M12L Adet

Tokai Çakmak Kullan At M12L AdetAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tokai Çakmak Kullan At M12L Adet

Tokaı Çakmak Kullan At M12L

Günlük hayatta en çok karşımıza çıkan çakmaklar kullan at özelliğiyle pratik bir çözüm sunar. Çakmağın gazı bittikten sonra atabilirsiniz. Tokaı Çakmak Kullan At M12L: Hem pratik hem kolay bir çözüm ortaya koyar. Yapacağınız işlerin kısa sürede bitirilmesine yardımcı olur. 

Hem yer açısından hem de çakmak yönünden israf yapmaz. Kullandıktan sonra yeni çakmağa geçilerek eskisi atılır. Her kesimden insanın kullandığı gündelik hayat içinde pratik bir çözüm sunar. Hem kullanacağınız zamandan hem de çakmaktan tasarruf sağlar. 

Bayilerde doldurulan çakmaklar gazı bittiğinde kullanıp atılır. Her yerde bulunan bu çakmaklar hem sayı olarak hem de renk olarak çok çeşitlidir. İstenilen renklerde bulunan kullan at çakmaklar, gününüzü kolaylıkla geçirmenizi sağlar. 

İçinde sayıca fazla çakmak bulunduğu için yaşayacağınız sorunları engeller. Gündelik hayat içinde birçok yerde ve sektörde kullanacağınız kullan at çakmaklar kişiye fayda sağlayan pratik ürünlerdir. Her yerde bulunan, birçok insanın kullandığı kullanışlı çakmaklardır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.