logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tokai Çakmak Doldur Kullan F4R Adet

Tokai Çakmak Doldur Kullan F4R AdetAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tokai Çakmak Doldur Kullan F4R Adet

Tokaı Çakmak Doldur Kullan F4R

Her çeşit rengi bulunan doldurabilir çakmak günlük hayat içinde en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Pratik ve kolay çözümler sunarak işlerinizi halletmenizi sağlar. Tokaı Çakmak Doldur Kullan F4R: Her yere götürebilen küçük kullanışlı olan bu çakmak çeşitli bayilerden doldurulabilir. 

Hem paradan tasarruf sağlar hem de kişiye zaman kazandırır. Biten çakmaklarınızı yıllar boyu kullanma fırsatı sağlar. Her an çıkartıp yakabileceğiz doldur kullan çakmaklar, gündelik hayat içinde birçok sorununuzu çözmeye yardımcı olur. 

Hem evde hem iş yerinde kullanılabilen çakmak bittikçe gazı yenileme fırsatı sağlar. Birçok renk ve biçimi bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayarak kısa sürede işlerinizi halletmeye yardımcı olur. 

Pratik ve kolay olması her kesimden insanın tercihi olmuştur. Çeşitli bayilerde bulunan gazı, çakmaklarınıza doldurup kullanabilirsiniz. Gazı istediğiniz seviyede doldurup, hafta boyunca rahat bir gün geçirebilirsiniz. Her kesimden insanın alabileceği doldur kullan çakmaklar hem gelirden hem de zamandan tasarruf sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.