logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tikveşli Krema 200 ml

Tikveşli Krema 200 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tikveşli Krema 200 ml

TİKVEŞLİ KREMA 200 Ml

Krema yoğun kıvamı ve lezzetli tadı ile çoğu yemekte başarılı sonuçlara ulaştırmaktadır. Mükemmel kıvamlı bir krema ile yapılmış olan yemekler yoğun ve parmak ısırtan lezzete sahip olmaktadır. Krema tüm tariflerinizi çok daha lezzetli ve yoğun tatlara ulaştırmanızı sağlar.

Tikveşli krema, her türlü lezzetli yemeğinizde, enfes tatlılarınızda ve sıcacık, iç ısıtan çorbalarınızda kullanabileceğiniz, mükemmel kıvamlı bir kremadır. Üstelik paketi açılmadığı veya hasar görmediği sürece tazeliğini ve lezzetini paket üzerinde bulunan son tüketim tarihi geçinceye kadar korumaktadır. Tikveşli krema, sağlık standartlarına uygun koşullarda üretilir ve paketlenir.

Krema denilince akla ilk Tikveşli’nin gelmesi işte tüm bu sebeplere bağlıdır. Yoğun ve lezzetli kıvamı tüm yemekleri lezzetlendirmektedir. Tariflerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tikveşli kremanın kullanım alanları; enfes lezzetli tatlılarınız, sıcacık ve dumanı üstünde tüten çorbalarınız, mükemmel derecede lezzetli yemek tariflerinizdir.

Tikveşli kremanın ayrıcalıklarını fark edebilmeniz açısından sizlere kremamızı denemenizi şiddetle öneriyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.