logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Teremyağ Margarin Ekonomik Paket 3x250 g
  • resm Teremyağ Margarin Ekonomik Paket 3x250 g

Teremyağ Margarin Ekonomik Paket 3x250 g


6 Adet üzeri 74,5 TL

Adet Fiyatı : 76,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 1490,00 TL
Birim Fiyat: 74,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Teremyağ Margarin Ekonomik Paket 3x250 g

Teremyağ Eko Paket

Teramyağ eko paket ile muhteşem lezzete en uygun fiyat ile ulaşma fırsatını elde edeceksiniz. Üründe kullanılan sütün kalitesinden başlayarak sunulan muntazam ürün dokusuna kadar her alanda global standartlar takip ediliyor.

Hem saplıklı hem de lezzetli bir tercihte bulunmak için Teremyağ sizin için en net odak noktası olacaktır. Kısa sürede yüksek verimlilik elde ederken aynı zamanda Teremyağ’ın yemeklerinize kattığı muhteşem rayihadan da istifade edebilirsiniz.

Teremyağ ile beraber kısa sürede nitelikli bir etki elde edeceksiniz. Bu alanda eko paket seçeneğinden istifade etmek mutfak ihtiyaçlarınızı karşılarken muhteşem bir tasarruf yapma imkanını sunuyor. İçeriğin kalitesine rağmen bu derece nitelikli ve bütçe dostu bir fiyata sunulması da takdir topluyor.

Ürünün imal edildiği sütün ve diğer mamullerin seçilmesinden paketlenmesine kadar kalite sizin için en temel unsur olarak belirlenmiştir. Kısa sürede lezzet bağlamında yüksek verimlilik elde ederken harika bir doku yakalayacaksınız. Ürünlerin imal edildiği tesislerin uluslar arası standartlara uygun olması da kullanma aşamasında büyük bir güven sunuyor!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.