logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Tatlı Biber Salçası 4,35 kg

Tat Tatlı Biber Salçası 4,35 kgAdet Fiyatı : 399,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Tatlı Biber Salçası 4,35 kg

Tat Biber Salça Tatlı 4350 gr

Tat biber salça tatlı 4350 gr ürünü doğal ve katkı maddesi olmaksızın üretilmektedir. Tat markası altında piyasaya sürülen tatlı biber salçası ile yemeklerinize hem lezzet hem de renk katabilirsiniz. Kıvamlı ve çekici görüntüsüyle tat biber salçası limon suyu, tuz ve biberden yapılmaktadır. Tat biber salçası hijyenik koşullar altında üretilip, mutfağınıza gelmektedir.

Tatlı biber salçası birçok yemekte kullanılabilir ve onlara büyük bir lezzet katar. Özellikle salçalı yemekleri sevenler için son derece ideal bir üründür. Tat biber salçası cam kavanozu içinde satışa sunulmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik ortamda saklanması ürünün kalitesini arttırır. Ayrıca salça ürünlerinin hava ile temas etmesi engellenmelidir ve kavanoz buzdolabında tutulmalıdır.

Doğru saklama koşullarına dikkat edildiğinde salçanızın küflenmesinin önüne geçebilirsiniz. Tat biber salçası tatlı sitemizde çok ekonomik fiyatlarla satılır. Toptan satın alma işlemi ile avantajlı fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Ürün için Bizim Toptan Market internet mağazasından online sipariş vermek mümkündür. Siparişinizi oluşturduktan sonra ürününüzü en kısa sürede kargoya veriyor ve size teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.