logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Pilavlık Bulgur 5 kg
  • resm Tat Pilavlık Bulgur 5 kg

Tat Pilavlık Bulgur 5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Pilavlık Bulgur 5 kg


Tat pilavlık bulgur , sizin için özenle seçilmiş kaliteli buğdaylardan elde edilerek, tat kalitesi ile harmanlanarak, mutfağınızda güvenle kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Mutfağımızda oldukça önemli bir yeri olan ve hemen her yemekte kullandığımız bulgur, tat güvencesi ile lezzetli ve kaliteli ürün arayışımıza bir cevap olacaktır. Üretim süreci boyunca herhangi bir katkı maddesi bulundurmaması da, tercih sebebinizde etkili olacaktır. İlk denemenizden sonra, yemeklerinizin lezzetini gördüğünüzde, mutfağınızın ayrılmaz bir parçası olacak.
Taş değirmenlerde kırılarak elde edilen bulgurun, doğasına uygun şekilde gerçekleşen üretimi sayesinde, güvenle tüketmenize yardımcı olacaktır. Yöresel yemeklerde, çorbalarda ve çay saati atıştırmalıklarında oldukça fazla kullanılmasının yanı sıra, tat pilavlık bulgur kullanarak yaptığınız bulgur köftelerinin de tadına doyamayacak, sevdiklerinizle de paylaşmak isteyeceksiniz.
Farklı denemeler de yaparak, aile yemeklerinde değişik tat arayışlarınıza cevap bulabilir, ortaya çıkan sonuçlardan memnun kalabilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda da kendi tariflerinizi sunarak beğeni toplayabilirsiniz. Kokudan ve nemden uzak tutarak, son kullanma tarihini de göz önünde bulundurduğunuz takdirde, uzun süre güvenle saklayabilir, sofralarınızı şenlendirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.