logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Pilavlık Bulgur 1 kg
  • resm Tat Pilavlık Bulgur 1 kg

Tat Pilavlık Bulgur 1 kgAdet Fiyatı : 27,90 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 418,50 TL
Birim Fiyat: 27,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Pilavlık Bulgur 1 kg

Tat Pilavlık Bulgur 1 Kg

Tat Pilavlık Bulgur 1 Kg; temizleme ve işlemenin ardından son teknoloji tesislerde organik olarak üretilir. Anadolu mutfağının vazgeçilmezlerinden biri olan Tat bulgur, içerdiği yüksek besin değeri sayesinde vücudumuzun ihtiyacı olan günlük folik asit miktarını karşılar. İçeriğinde bulunan faydalı yağlar sayesinde yerken de size eşsiz bir lezzet sunar.

Dolmalar, çorbalar, pilavlar ve köftelerde severek kullandığımız Tat Bulgur, lif kaynağı bakımından da oldukça zengindir.  Raf ömrünün uzunluğu sayesinde, hem ekonomik hem de sağlık bir yemek deneyimi sunan Tat Bulgur, mükellef sofraların baş tacıdır. 

Çocuklarında severek yediği bulguru, ailenize ve sevdiklerinize güvenle yedirebilirsiniz. Yenilenen ambalajıyla çevre dostu olan Tat Bulgur, hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermediği gibi ayrıca doğa dostudur. Son kullanma tarihine kadar güvenle saklayabilirsiniz. Paket açıldıktan sonra cam kavanozda muhafaza ediniz. Serin ve kuru bir ortamda bekletildiğinden emin olunuz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.