logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Pancar Turşusu 680 g

Tat Pancar Turşusu 680 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Pancar Turşusu 680 g

Tat Pancar Turşusu 720 Cc 680 Gr

Turşu deyince ilk akla gelen pancar turşusu olmaktadır. Pancarın muhteşem lezzeti turşu olarak Tat kalitesi ile sofralarımıza geliyor. Tat Pancar Turşusu 720 CC 680 Gr ambalajında çok pratik bir şekilde kullanılabiliyor.

Özellikle kış aylarında turşu her yemekte olmazsa olmaz lezzetlerden bir tanesi. Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan Tat Pancar Turşusu cam şişesi ile şimdi çok daha sağlıklı.

Tat kalitesi ile üretilerek sofralarınıza ulaşan Tat Pancar Turşusu en kaliteli pancarları seçerek ve en kaliteli üretim anlayışı ile üreterek sizlere ulaştırıyoruz. Anneannelerimizin yaptığı turşuları aratmayacak lezzette bir pancar turşusu için Tat lezzeti tam sizlere göre.

Pancardan gelen sağlık turşu lezzeti ile buluşuyor ve Tat kalitesi ile sizlere ulaşıyor. En güzel akşam yemeklerinde her çeşit yemeğin yanında çok yakışan pancar turşusu ile lezzeti yaşarken aynı zamanda sağlığınızı koruyun

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.