logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Osmancık Pirinç 25 kg
  • resm Tat Osmancık Pirinç 25 kg

Tat Osmancık Pirinç 25 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Osmancık Pirinç 25 kg

 
Tat Osmancık pirinç , en güzel yemeklerinize eşlik eden, tat kalitesiyle birleştiğinde mükemmel bir lezzet garantisi sunan pirinçtir. Hemen her yemekte kullanılan ürün, çorbalarınıza ayrı bir tat verirken, dolmalarda başrolü kapabilir. Zeytinyağlı yemeklerin olmazsa olmazı pirinç, tat kalitesi ve güveniyle sunulduğunda bambaşka bir lezzete ev sahipliği yapar.
Sütlaç gibi sevilen tatlılar için de pirinç kalitesi önemlidir ve bu anlamda ürün, isteğinizi tam olarak karşılamaktadır. Nişastasının az olmasını isterseniz, sıcak suda bir süre beklettikten sonra nişastası aktığında kullanabilirsiniz. Daha tane tane pilavlar yapmak için en ideal seçim olan tat Osmancık pirinç , kavurma süresini uzun tuttuğunuzda oldukça başarılı sonuçlar almanızı sağlar.
Zerde gibi yöresel tatlılarda da kullanılabilen pirinç, birçok yemekte yardımcı olduğundan tat kalitesini aramanız yanlış bir seçim olmaz. Kalitenin yanında güveni de sizinle buluşturarak daha güzel sofralara eşlik eder. Paket açılmadığı sürece son kullanma tarihini göz önünde bulundurarak güvenle uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Serin ve nemli olmayan yerlerde muhafaza edilmesi, ürün açısından daha sağlıklıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.