logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Osmancık Pirinç 1 kg
  • resm Tat Osmancık Pirinç 1 kg

Tat Osmancık Pirinç 1 kgAdet Fiyatı : 52,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 634,80 TL
Birim Fiyat: 52,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Osmancık Pirinç 1 kg

Tat Osmancık Pirinç , mutfaklarda en çok tercih edilen üründür. Yemeklerde kullanılan bakliyatlar, yemeğe verdiği lezzet ile birlikte kişilerin kullanımında olmaktadır. Burada da önemli bir yer edinen pirinç, sütlaç ya da pilav gibi çeşitli lezzetler de yer almaktadır.
Osmancık Pirinç, içeriğinde bulundurduğu protein fosfor, karbonhidrat, demir potasyum ve birçok vitamin ile birlikte önemli bir besin değeridir. Aynı zamanda çocukların gelişimi için tüketilmesi gereken bir bakliyattır.
Pirinç, yüksek tansiyon riski yaşayanlar için tansiyonu düşürme etkisi bulunduran bir gıdadır. Aynı zamanda kan şekerini de önemli düzeyde sabit tutar. Sütlaç, pilav ya da pirinç ile yapılabilecek diğer lezzetler de güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Tavuk eşliğinde, damaklarda tat bırakan bir pirinç pilavı için kullanılabilir.
Çoğunluğun severek tükettiği ve kullandığı bu pirinci, sizde yemeklerinizde ve sütlü tatlılarınız da tercih edebilirsiniz.  Ailenizle birlikte ya da yakın dostlarınızla, muhteşem bir pirinç pilavı tatmak için önerilmektedir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.