logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Nohut 25 kg

Tat Nohut 25 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Nohut 25 kg

Tat Nohut 25 Kg

1967 yılından beri fabrikalarda özenle ürettiği kuru bakliyat serisine artık Tat Nohut 25 Kg’da dâhil. Restoranlar, toptan alışveriş yapmayı sevenler ve kalabalık aileler için üretilmiş Tat Nohut 25 Kg ‘luk Bizim Toptan raflarında yerini aldı. Türk tarihin gelmiş geçmiş en lezzetli yiyeceklerinden biride efsane lezzetiyle nohuttur. Çok yönlü kullanıma uygun olması ve besin değerleri onu sizler için mükemmel hale getiriyor.

Nohutlu narlı salatalar, yoğurt çorbaları, etli bir yemeği ve daha birçok şeyle bayılarak yediğimiz Tat sayesinde daha lezzetli hale geliyor. Kabuksuz yumuşak yapısı, hızlıca haşlanması ve ağızda dağılması nedeniyle tercih ettiğimiz Tat Nohut, yapınca çok yapanları, catering ile uğraşanları, esnaf lokantalarını, restoranları ve geniş aileleri de unutmadı. 

İçeriğindeki yüksek besin değeri sayesinde her alanda güvenle tüketebilirsiniz.    Serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmesi, son kullanma tarihinden önce tüketilmesi önerilir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.