logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Nohut 1 kg
  • resm Tat Nohut 1 kg

Tat Nohut 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Nohut 1 kg

Tat Nohut , severek tüketilen bir üründür. İçeriğinde bulundurduğu lif ve protein kaynağı bakımından, özellikle gelişim çağında olan çocukların önemli bir besin kaynağıdır.
Türk mutfak kültüründe yer edinen nohut farklı tatlar oluşturur. Nohut yemeği, etli nohut yemeği, pilav çeşitleri ya da salata gibi birçok tarif içerisinde kullanılabilir. Aynı zamanda içeriğinde ekstra bir renklendirici kullanılmamaktadır. Bu sebeple hem kendi sağlığınız için hem de ailenizin sağlığı için oldukça güvenilir bir şekilde tüketebilirsiniz.
Yalnızca yemekler için değil kek, kurabiye, poğaça ,ekmek ya da buna benzer hamur işlerinde de tercih edilmektedir. İçeriğinde bulundurduğu lif ve protein kaynağı açısından tüketilmesi gereken bir bakliyattır.

Bakliyatlar içerisinde önemli bir yer edinen Tat Nohut, her evde kesinlikle bulunması gereken bir üründür. Hamur işlerinde, salata tariflerinde ya da etli yemek türlerinde muhteşem lezzeti ile doyumsuz bir tat katmaktadır. Nohut yemeğini sevenler için tercih edilen bu ürünü, siz de kendi yemekleriniz de kullanabilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.