logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat İthal Kırmızı Mercimek Futbol 5 kg
  • resm Tat İthal Kırmızı Mercimek Futbol 5 kg

Tat İthal Kırmızı Mercimek Futbol 5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat İthal Kırmızı Mercimek Futbol 5 kg

Tat İthal Kırmızı Mercimek Futbol 5 Kg

Geleneksel kültürümüzün vazgeçilmezi, sofralarda kıpkırmızı bir lezzet: Kırmızı mercimek futbol.

Kırmızı futbol mercimek demek, mercimeğin dışında kalan kabuğun soyularak, içerideki mercimek özünün pamuk yağıyla yağlanması demek. Yuvarlak kırım olan futbol mercimeğin adı da buradan geliyor. Yani hem göze hitap ediyor, hem de daha hafif! İster misafirlerinize, ister sevdiklerinize güzel bir ziyafet çekmek için ideal bir seçenek.

Dumanı üzerinde mis gibi çorbalarda, iştah kabartan köftelerde ve soslarda kullanmaya çok alıştığımız kırmızı mercimek, mutfağınızdan eksik olmasın. Siz öğle ve akşam yemeklerinizin keyfini çıkarırken damak tadınız şenlensin.

Kırmızı mercimek hem Türkiye’de hem de Dünya’da en çok üretilen bakliyat ürünlerinden bir tanesi. Bilindik yemeklere farklı lezzetler katmak istediğinizde Tat İthal Kırmızı Mercimek Futbol 5 Kg ‘lık paketleri uzun süre kullanabilir, dilediğiniz zaman yemeklerinize renk katabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.