logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Domates Salçası 4,3 kg
  • resm Tat Domates Salçası 4,3 kg

Tat Domates Salçası 4,3 kgAdet Fiyatı : 249,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1499,40 TL
Birim Fiyat: 249,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Domates Salçası 4,3 kg

Tat Domates Salçası 4300 Gr.

Tat Domates Salçası 4300 Gr. üretim aşamasında sadece yerli mahsullere yer verilmektedir. Ayrıca seçilen tüm ürünlerin kalitesinde gerekli olan kontroller yapıldıktan sonra işleme alınır. Paketleme aşamasından sonra da yeniden kalite kontrol aşaması yapılır. Bu şekilde ürünün muntazam şekilde tüketicilere ulaştırılması hedeflenir.

Domates salçası ile beraber yemekleriniz artık çok daha lezzetli bir hal alacak. Muntazam lezzetin tadını çıkarmak için Tat markasına güvenebilirsiniz. En hoş kokulu ve lezzetli domatesler mevsiminde toplanarak bu salçalar üretilmektedir.

Yemeklerden çorbalara kadar her alanda sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Yemeklerinize hem muhteşem lezzet hem de bir tazelik katacaktır. Kalite kontrollerinden geçirilen bu ürün sizin için lezzetin en büyük sembollerinden biri olacak!

Tarım alanında sadece sürdürülebilir yöntemleri tercih eden Tat uzun vadede doğaya zarar vermemeyi de hedeflemektedir. Tarımın kuvvetlenmesi için üreticilerin desteklendiği de ayrıca belirtilmeli. Sadece bir salça değil aynı zamanda yerli üreticinin emeğini de satın alıyorsunuz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.