logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Dermason Fasulye 1 kg
  • resm Tat Dermason Fasulye 1 kg

Tat Dermason Fasulye 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Dermason Fasulye 1 kg

Tat Dermason Fasulye , fasulye sevenlerin tercih ettiği bir üründür. Mevsiminde özel olarak toplanan fasulyeler, alanında tecrübeli ekip ile birlikte paketlenip hazırlanmaktadır.
İçerisinde kimyasal katkı maddesi bulundurmaz. Bu sebeple yemeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Muhteşem lezzetli yemekler çıkartmak için aranılan bir tattır. Pişirilme aşamasında oldukça taze yapısı sebebiyle kolay bir sunum oluşturulur.
Yemeklerinizde kullandığınız kıyma ya da buna benzer ürünler ile birlikte muhteşem lezzetli bir etkisi bulunmaktadır. Kısa bir sürede pişer. Bu sebeple zamandan tasarruf sağlanır. Zeytinyağlı yemeklerde, salatalarda ya da buna benzer yemeklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Bakliyat ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan fasulye, yemeği ile birlikte de oldukça sağlıklıdır. Çoğunluğun tercihinde olan bu ürünü, sizde yemeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.  birçok vitamin açısından önemlidir. Aynı zamanda farklı tam tahıllar ile birlikte de protein kalitesini arttırmaktadır. Yapısında potasyum demir ya da buna benzer değerli mineralleri bulundurur. Bu sebeple çocuğunuzun sağlığı açısından önemlidir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.