logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tariş Sultaniye Kuru Üzüm 500 g

Tariş Sultaniye Kuru Üzüm 500 gAdet Fiyatı : 70,00 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 1400,00 TL
Birim Fiyat: 70,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tariş Sultaniye Kuru Üzüm 500 g

Tariş Sultaniye Kuru Üzüm

Atıştırmalıkların en sevilen yiyeceği olan kuru üzüm ailelerin ve çocukların vazgeçilmezdir. Küçük ve ağızda rahat yenilen bir ürün olması sayesinde çoğu kez tercih edilmektedir.Tariş Sultaniye Kuru Üzüm 500 Gr: Hem renk hem görünüş açısından kuru üzümü oluşturmaktadır. Güne mutlu başlangıçlar kuru üzümle yapılır.

Günün her saatinde yenilen ve tok tutan kuru üzüm yemeklerden önce mutlaka yenilen bir atıştırmalıktır. Çocuktan yaşlıya her kesim tarafından ilgiyle alınan kuru üzüm güç kuvvet vererek dinçleştirir. Pasta ve böreklerin içine koyulan yapısıyla her yiyeceğe tat verecektir.

Ağızda kolayca dağılan akışkanlığı üzümü hatırlatan kokusuyla enfes bir lezzeti ortaya koyar. Evlerin vazgeçilmez ürünüdür. Yemek ve kahvaltılardan önce yenilen enerji deposudur. Çocukların severek tükettiği kuru üzüm lezzetiyle insanı büyüler. 

Dolmaların içine koyulduğu zaman lezzet vererek yemeklere ayrı bir tat katar. Bir kere yenilince bağımlılık yapan kuru üzüm enfes bir görüntüyü ortaya koyar. Kolayca açılan paketi ve görüntüsü yeme esnasında kolaylık sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.