logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tariş Sultaniye Kuru Üzüm 250 g

Tariş Sultaniye Kuru Üzüm 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tariş Sultaniye Kuru Üzüm 250 g

Tariş Çekirdeksiz Kuru Üzüm Altın

Her evin olmazsa olmazı kuru üzüm atıştırmalıkların en önemli ürünüdür. Parlak rengi, ağızda dağılan akışkanlığı ve çekirdeksiz yapısıyla kolay bir şekilde yenilmektedir. Tariş Çekirdeksiz Kuru Üzüm Altın : Pasta ve böreklerin sevilen ürünü olan çekirdeksiz kuru üzüm enerji ve güç deposudur. 

Her kesimden insanın vazgeçilmez ürünü olan üzüm tokluk hissi vermektedir. Ağızda kolay bir şekilde dağılarak enfes bir lezzeti ortaya koyar. Üzüm sevenlerin vazgeçilmezi olan bu ürün çocuklar tarafından çok sevilmektedir. 

Günün her diliminde yiyebileceğiniz kolay bir şekilde açılan atıştırmalıktır. Mutlu ve neşeli sofraların olmazsa olmazı yemeklerin en önemli ürünüdür. Üzüm sevenlerin bayılarak yediği kuru üzüm içinde çekirdek olmaması ağızda rahat bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. 

Herkesin severek yediği kuru üzüm, enfes tadı ve ağızda bırakan üzüm aromasıyla sevilen yiyeceklerdendir. Bahçelerde toplanarak gelen üzümler fabrikalardan geçerek sofralara ulaşır. Birçok alanda kullanılan üzüm geniş bir perspektifte kullanılmasıyla lezzeti ortaya sunar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.