logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tamek Patlıcan Kızartması 190 g

Tamek Patlıcan Kızartması 190 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tamek Patlıcan Kızartması 190 g

Tamek Patlıcan Kızartması 190 Gr

Tamek patlıcan kızartması 190 gr paketler halinde,  konserve kutularında uzun süreli olarak muhafaza edilebilir. Türkiye’nin sevilen lezzetlerinden birisi olan patlıcan kızartması pek çok yemeğin yanında sunulan en lezzetli sebzelerden birisidir.

Tamek özenle seçilmiş patlıcanları yaz kış yemek isteyenler için kızartıyor. Daha sonra bozulmaması için ve uzun süre saklanabilmesi için teneke konserve kutulara el değmeden paketliyor. Böylece uzun süre saklanabilen konserve tenekeler içerisinde istediğiniz mevsimde patlıcan kızartması tüketebilirsiniz.

Tamek patlıcan kızartması 190 gramlık porsiyonlar halinde konserve kutularda satılmaktadır. Yemeklerinize ekleyebileceğiniz ya da sofralarınızda bulundurabileceğiniz patlıcan kızartması, ani durumlarda kolaylık sağlar. Aniden gelen misafirlere ya da hızlı bir şekilde yemek hazırlamanız gerektiğinde Tamek patlıcan kızarması yardımınıza yetişiyor.

Patlıcan kızartması konservesi kolay bir şekilde yemek hazırlamanıza yardımcı olduğu gibi mevsimi dışında patlıcan tüketimini de sağlıyor. Bizim Toptan mağazalarımızda konserve reyonunda bulabilirsiniz. Bizim toptan web sitesinden de online sipariş vererek adresinizden teslim alabilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede tarafınıza ulaştırılmak üzere yola çıkmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.