logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tamek Garnitür 535 g

Tamek Garnitür 535 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tamek Garnitür 535 g

Tamek Garnitür 535 GR

Tamek garnitürler tamamen doğal ve katkı maddesi içermeden üretilmektedir. Mutfağınızda hayatınızı kolaylaştırabilecek olan garnitürler, yemeklerinizin daha lezzetli hale gelebilmesi için sizlere pratik çözümler sunar.

Tamek Garnitür ile yemeklerinizi hazırlarken dilerseniz ilk önce yağda kavurma işlemi yapabilir veya ek malzemelerden yararlanarak salatalarınızı da hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Sağlıklı cam kavanozlarda üretilmekte olan Tamek Garnitür içerisinde 535 gramlık lezzetli ve sağlıklı garnitür bulunmaktadır. Havuç, patates ve bezelye içeren Tamek Garnitür kavanozları yoğurt ve mayonez karışımı uyguladığınız zaman enerji deposu salatalar hazırlayabilmenizi sağlar.

Konserve kategorimizde yer alan Tamek Garnitür ile yemeklerinizi daha lezzetli hale getirebilmek istiyorsanız Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.