logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tamek Barbunya Pilaki 400 g

Tamek Barbunya Pilaki 400 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tamek Barbunya Pilaki 400 g

Tamek Barbunya Pilaki 400 Gr

Akşam yemeklerinin bir numaralı lezzeti barbunya pilaki şimdi Tamek farkı ile sofralarınıza geliyor. Tamek Barbunya Pilaki 400 Gr ambalajı ile şimdi sizlerle.

Tamek Barbunya Pilaki, hem lezzetli hem de pratik bir yemek arayanlar için birebir. Kolayca açılabilir ambalajı ile istediğiniz her yerde hemen tüketebilirsiniz. Pratik olarak kolayca açılabilen Tamek Barbunya Pilaki, imkânların kısıtlı olduğu yerlerde ısıtmadan bile yiyebileceğiniz şekilde servise hazırlanmıştır.

Tamek Barbunya Pilaki içerisinde mis gibi barbunya tanelerinin yanında domates ve dolmalık biberin eşsiz lezzetiyle birlikte sizlere sunuluyor. Tamek Hazır Yemekler ister iş yerinde ister evinizde günün her saatinde kolayca tüketilir. Kolayca açılabilir üst kapağının yanı sıra hemen servis edilebilir özellikte tasarlanmıştır. Üzerine eklenen küçük yemek kaşığı ile sağlıkla ve afiyetle tüketebilirsiniz.

Tamek Hazır Yemekler, Barbunya Pilaki gibi birçok yemek seçeneği ile yılların tecrübesi Tamek farkı ile mutfağınızda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.