logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tahsildaroğlu İzmir Tulum 350 g

Tahsildaroğlu İzmir Tulum 350 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tahsildaroğlu İzmir Tulum 350 g

Tahsildaroğlu İzmir Tulum

Tahsildaroğlu İzmir Tulum ,Tahsildaroğlu İzmir Tulum kahvaltılarınızı ve peynir zevkinizi bir üst seviyeye taşıyacak. Tulum peyniri denince akla gelen Ege bölgesinden çıkan bu peynir, süt olarak başladığı yolculuğunu muhteşem bir tada sahip tulum peyniri olarak noktalar.

Kendine has lezzeti ve görünümü ile ağzınızı sulandıracak ve kahvaltılarınızdan eksik olmayacak. Neredeyse kuş gözü kadar delikleri ile size tulum peynirinin gerçek tadını yaşatacak. Geleneksek lezzetlerimizden olan Tahsildaroğlu İzmir Tulum peynirini kahvaltılarınız dışında yemeklerinize tat katmak için ve peynir sunumlarınızda da kullanabilirsiniz.

Tulum peynirinin çekici kokusu, sütün arka planda damağınıza gelen tadı ve geleneğin harmanlandığı bu muhteşem tulum peyniri vazgeçilmeziniz olacak. Peynirin sağlıklı içeriğini lezzet ile birleştirerek kendine has özellikleri ile sizi hayran bırakacak.

Makarna ve salatalarınızın üzerine birkaç parça tulum peyniri ekleyerek yemek zevkinizi arttıracak, sizi bambaşka dünyalara götürecek. Egenin muhteşem damak zevki ile buluşup, kendinizi Ege’de kahvaltı ediyormuş gibi hissetmeniz için tulum peynirinin kendine has lezzetini sizlere sunuyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.