logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tahsildaroğlu Ezine Tam Yağlı Beyaz Peynir 4,5 kg

Tahsildaroğlu Ezine Tam Yağlı Beyaz Peynir 4,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tahsildaroğlu Ezine Tam Yağlı Beyaz Peynir 4,5 kg

Tahsildaroğlu Ezine Tam Yağlı

Çeşit çeşit peynirlerin hepsi ayrı bir lezzete sahip. Bu eşsiz lezzetlerden biri de Ezine peynir. Peynir sevenlerin bir kere yedikten sonra bir daha vazgeçemeyeceği peynirlerden biri. Bu peynir lezzeti ile buluşmanız için tahsildaroğlu Ezine tam yağlı raflarda yerini alıyor.

Ezine peynir lezzetinin en güzel hali olan tahsildaroğlu Ezine peynir bir kere yediğiniz zaman bir daha vazgeçemeyeceğiniz peynirlerden biri. Kahvaltıların başköşesinde yerini alan Ezine peynir, her sofrada size harika bir lezzet sunuyor.

Kahvaltı sofralarının en güzel ürünlerinden olan Ezine peynirin lezzeti bir başka. Peynir gurmelerinin en çok tercih ettiği ürünlerden biri diyebiliriz. Bu güzel peynir lezzeti, eksikliğini de hissettiren tatlardan.

İster meze olarak isterseniz kahvaltıda Ezine peyniri keyifle yiyebilirsiniz. Bu eşsiz lezzetin tadı damağınızdan kolay kolay gitmez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.