logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tahsildaroğlu Ezine Koyun Peyniri 600 g

Tahsildaroğlu Ezine Koyun Peyniri 600 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tahsildaroğlu Ezine Koyun Peyniri 600 g

Tahsildaroğlu Ezine Koyun Peyniri

Tahsildaroğlu Ezine koyun peyniri kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesidir. Tam olgunlaştırılmış koyun peyniri, herkesin damak zevkine hitap edebilecek şekilde hazırlanmıştır. Doğru sıcaklıkla ve güneşten uzakta muhafaza edilmesi halinde ise tazeliğini korur.

Ezine koyun peyniri yalnızca kahvaltılarda değil, diğer öğünlerle de lezzetle tüketilebilecek bir aromaya sahiptir. Tamamen hijyenik koşullarda, el değmeden paketlendikten sonra tüketiciye sunulur. Pratik ambalajı sayesinde ise kullanımı daha da kolay hale gelir. Son derece teknolojik cihazlarda hazırlanan peynir, aromasını ise özel olarak işlenen sütlerden alır.

Tamamen ışıksız bir ortamda, kendi ambalajı ile hava almayacak şekilde korunması peynirin bozulmasını engeller. İsterseniz kahvaltı isterseniz akşam yemeklerinizde meze olarak tercih edebileceğiniz bir lezzettir.

Üretim merkezlerinde özenle soğutularak hazırlanan koyun peyniri daha sonrasında da özel araçlarla marketlere gönderilir. Fiyatları son derece uygun olduğu gibi bütçelere hitap eder. Sert, yoğun aromalı ve olgunlaştırılmış peynir seviyorsanız sipariş verebilirsiniz. Her zaman kaliteli ve lezzetli kıvama sahip olması nedeniyle popülerliğini korur.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.