logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tahsildaroğlu Ezine Klasik Peynir 600 g

Tahsildaroğlu Ezine Klasik Peynir 600 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tahsildaroğlu Ezine Klasik Peynir 600 g

Tahsildaroğlu Ezine Klasik Peynir

Tahsildaroğlu Ezine klasik pe ile sofralarınızı şenlendirebilirsiniz. Bu harika lezzete ulaşırken muhteşem msüt tadı, özemnle hazırlanmış iççerğin ve dengeli yağ seviyesiinin de tadını çıkarabilirsiniz. Siz de en kısa sürede harika bir seçim yağarak kahvaltı masalarınız açın ara lideri olacak bir ürüne sahip olabilirsiniz. 

Peynirin yumuşacık dokusu ve lezzetli rayihası kahvaltı sofralarınızı sizin için daha keyifli bir hale getirecek. Özenli bir hazırlık aşamasının sonrasında imal edilen bu ürün Tahsiildaroğlu denetim aşamalarından da geçirilmişti.r kalite bakımından onay almayan hiiçbir ürün satışa çıkarılmamaktadır. 

Ezine peynirinin hem net tat aralığoını seviyorsanız hem de sunulan muhteşem rayiha ile damak tadınızı şenlendirmek isitiyorsanız doğru noktadasınız. Klasik lezzet aralığının dışına çıkmadan yüksek protein oranının keyfini çıkarabiilirsiniz. 

Ezine peynir ile sofralarınızda lezzete bir yer açın! Hazırlanma aşamasından üretime kadar her noktada ezine peynirin lezzet seviyesinin artırılması için çaba sarf edilmiştir. Serbest dolaşan ineklerin en kaliteli sütlerinden imal edilen bu ürün ile şimdiya kadar hiç tanışmadığınız bir süt ürününe merhaba diyeceksiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.