logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tahsildaroğlu Ezine Keçi Peyniri 600 g

Tahsildaroğlu Ezine Keçi Peyniri 600 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tahsildaroğlu Ezine Keçi Peyniri 600 g

Tahsildaroğlu Ezine Keçi Peyniri  

Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bembeyaz, muhteşem bir lezzet: Ezine keçi peyniri. 

Kuzey Ege bölgemizin doğal aromalı otlarıyla yetişen hayvanların taptaze sütlerinden üretilen Ezine peyniri, bu sayede günümüzdeki orijinal lezzetine ulaşmıştır. Kaz Dağları’nın esintileriyle yoğrulmuş, ülkemizin en güzide tatlarındandır. Çok uzun yıllardır Ezine Keçi Peynirinin mutfağımızın ve damak tadımızın vazgeçilmez bir parçası olmasında leziz tadı, leziz tadında da bu müthiş coğrafya büyük rol oynar. 

Sevdiklerimizle uzun sohbetler eşliğinde ettiğimiz kahvaltılarımızın yanı sıra, hazırladığımız her türlü sandviç, gözleme, börek, tuzlu kurabiye çeşitleri gibi pek çok yiyeceğin arasında her daim kullandığımız Ezine peyniri tüm keyifli sofraların en vazgeçilmez peynir çeşitleri arasında yer almaktadır. 

Genellikle sert denilebilecek bir yapıya sahiptir. Ağızda dağılan bu harika lezzetin, kremaya benzer bir tadı vardır. 

Tahsildaroğlu Ezine Keçi Peyniri severek kullanacağınız Ezine keçi peynirlerinden bir tanesidir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.