logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadım Yer Fıstığı İşlenmiş 180 g

Tadım Yer Fıstığı İşlenmiş 180 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadım Yer Fıstığı İşlenmiş 180 g

Tadım Yer Fıstığı İşlenmiş

Tadım Yer Fıstığı İşlenmiş atıştırmalık arayışında olan kişiler için en uygun tercihlerden biri olacaktır. Kısa bir süre içerisinde siz de yer fıstığının bu muntazam tadından faydalanarak hem sağlığınızı olumlu manada etkileyecek bir seçim yapabilirsiniz hem de lezzetin doruklarına çıkabilirsiniz.

İşlenmiş yer fıstığı hasat anından paketleme sürecine kadar büyük bir kalite sergilemektedir. Bu kalitenin muntazam yapısı sizi etkisi altına alacak. Anında verimliliği artırmak ve lezzetin en yüksek noktada olan hallerinden istifade edebilmek için Tadım muntazam bir seçim olacaktır.

Tadım doğa dostu bir üretim aşamasını benimsemiştir. Bu noktada paketlemede ve tarım aşamasının sürdürülebilir olmasında dahi büyük bir özen göstermektedir. Ayrıca üretim aşamasında sadece işinin ehli isimler ile işbirliği yapılmaktadır.

Tadım markasının bu kaliteli ürünü sizin için de çantanızın vazgeçilmez parçalarından biri olacak. Yer fıstığının işlenmiş yapısında lezzetin maksimum seviyeye çıkması sağlanıyor. Aynı zamanda bu ürün sağlığa tamamen dost!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.