logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sveto A4 Fotokopi Kağıdı 80 Gr 500'lü (5 Adet)

Sveto A4 Fotokopi Kağıdı 80 Gr 500'lü (5 Adet)Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sveto A4 Fotokopi Kağıdı 80 Gr 500'lü (5 Adet)

Svetocopy A4 Fotokopi Kağıdı

Kitaplarımız, defterlerimiz, gazeteler… Hayatımızın her alanında, günümüzün her anında bizzat kullandığımız ve ihtiyaç duyduğumuz şeydir kağıt. Okumanın, yazmanın, hesaplamanın kaynağı, tarihin soyut sayfalarından günümüze aktarılmış her şeye ulaşabildiğimiz dünyanın en büyük icatlarından biridir.

A4 kağıdı eğitim kurumları, iş yerleri dokümanları, ofisler, basın- yayın şirketleri gibi her çalışma alanında en ihtiyaç duyulan ve en çok tüketilen araçtır. 297’ye 210 mm boyu ile en sık kullanılan kağıt çeşididir. Toplu basımlarda, defter ve okul kitapları, dergi yayınları, dilekçeler, sınavlar, mektuplar, özel resmi iş yazıları gibi pek çok çeşit iletişim ve bilgi edinme ürünleri için A4 kağıdı kullanımı tercih edilmektedir. 

A4 kağıdı, fotokopi kağıdı olarak da bilinmektedir. Dümdüz ve beyazdır. Üzerinde herhangi bir şekil barındırmadığı için pek çok farklı işte, çok amaçlı kullanım için elverişli bir özeliğe sahiptir.

Svetocopy A4 Fotokopi Kağıdı’nı ihtiyacınız dahilinde edinebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.