logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Süzz Aktif Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

Süzz Aktif Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg


Adet Fiyatı : 114,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Süzz Aktif Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

Süzz Aktif Matik , derinlemesine temizlik için tercih edilmektedir. Hem renkli giysiler hem de beyazlar için oldukça doğru bir tercih olmaktadır. 66 yıkamaya kadar kullanılabilen ürün, oldukça yoğun bir kıvamda yer alır. Bu sebeple uzun süreli kullanımlar için tercih edilmektedir.
İçeriğinde bulundurduğu güçlü formülü ile birlikte çamaşırlarınızı, derinlemesine temizlerken güçlü kirlerin çıkmasında da yardımcı olmaktadır. Renkli kıyafetlerinizde ya da beyaz kıyafetlerinizde tüllenme, renginin solması, leke ya da iz gibi problemler oluşması kesinlikle yaşanılmaz. Bu sebeple çoğunluğu severek kullandığı ürünü siz de kendi kıyafetleriniz için tercih edebilirsiniz.
Süzz Aktif Matik, içerisinde zararlı bir katkı maddesi bulunmaz. Bu sebeple kaşıntı, tahriş ya da bunun gibi problemlerde görülmez. Hem kendi kıyafetlerinizin yıkanmasında hem de çocuklarınızın kıyafetleri için tercih edebilirsiniz.
Renklendirici içermez. Kıyafetlerde derinlemesine ve güçlü bir temizleme deterjanı arayanlar için oldukça doğru bir tercih olmaktadır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.